Oferta

`Uwolnij swój czas i zajmij się prowadzeniem biznesu. Zdeleguj na nas to co zabiera Ci czas a nie generuje dodatkowych przychodów`

Kancelaria Rachunkowa oferuje kompleksową obsługę finansową Państwa firmy. Podstawowym obszarem naszej działalności jest obsługa przedsiębiorstw w zakresie usług księgowych i kadrowo-płacowych. Poza usługami księgowymi proponujemy szereg innych, aby pomóc naszym Klientom w rozwoju ich działalności gospodarczej.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta, jesteśmy elastyczni w stosunku do jego potrzeb. Ogromny nacisk kładziemy na doskonałe przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi charakteryzowały się najwyższą jakością.

Usługi księgowe Pruszków

Usługi księgowe

W ramach usług księgowych prowadzimy kompleksową obsługę księgową spółek prawa handlowego, działalności gospodarczych oraz organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń). Usługa obejmuje wszystkie działania związane z prowadzeniem dokumentacji firmy oraz rozliczenia m.in. z urzędami skarbowymi czy ZUS.

Czytaj więcej >>
Kadry i płace Pruszków

Kadry i płace

Zapewniamy kompletną obsługę kadrowo-płacową. Wyręczymy Państwa we wszelkich obowiązkach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem deklaracji oraz prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Czytaj więcej >>
Usługi biegłego rewidenta Pruszków

Usługi biegłego rewidenta

Świadczymy usługi w zakresie przeglądów i badania sprawozdań finansowych. Ponadto wykonujemy ekspertyzy i opinie ekonomiczno-finansowe oraz świadczymy usługi atestacyjne, doradztwa lub zarządzania, wymagające posiadania wiedzy z dziedziny rachunkowości lub rewizji finansowej.

Czytaj więcej >>
Usługi doradcze Pruszków

Usługi doradcze

Pomagamy spółkom na każdym etapie działalności, także tym, które dopiero powstają. Doradzamy w kwestii wyboru optymalnej formy prawnej dla danej działalności i w wyborze najkorzystniejszego opodatkowania. Pomagamy również w wypełnianiu dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia działalności.

Czytaj więcej >>
Fundusze unijne Pruszków - Biuro rachunkowe

Fundusze unijne

Realizujemy kompleksową obsługę Klienta od etapu pomysłu po rozliczenie dotacji. Tworzymy projekty, skutecznie pozyskujemy dotacje oraz zajmujemy się pełnym nadzorem nad procesem realizacji i rozliczenia projektów.

Czytaj więcej >>
Ubezpieczenia Pruszków - Biuro rachunkowe

Ubezpieczenia

Oferujemy cały wachlarz ubezpieczeń wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych. Proponujemy szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych, przemysłowych, branżowych oraz specjalistycznych. Naszym celem jest kompleksowa obsługa Naszych klientów w zakresie ubezpieczeń.

Czytaj więcej >>